N.O.V.A. 3: Freedom Edition

N.O.V.A. 3: Freedom Edition

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Çok Oyunculu FPS Aksiyon Oyunu

Gameloft’un hazırladığı oyunda yer almaya ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynayabilmeniz için hazırlanmış N.O.V.A. 3: Freedom Edition oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Kaliteli öğeler içermesine rağmen ücretsiz olarak sunulan oyunda uzak geleceğe konuk oluyoruz. 

Teknolojiyle ilerleyen insanoğlu N.O.V.A. 3: Freedom Edition oyununda artık uzayda yaşamın sırrını çözmüş bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte koloniler kurarak farklı gezegenlerde yaşamaya başlamış olup uzayın derinliklerinde ortaya çıkan tehditler aradan geçen süre ile birlikte insanoğlunun dünyayı terk etmesine sebebiyet vermişti.

Artık insanoğlu kolonilerde mültecilere dönüşmüş olup oyunda dünyaya geri dönüş vakti gelmiş bulunuyor. İnsanoğluna önderlik eden bir kahramanı yöneterek farklı gezegenlerde geçen bir maceraya atıldığımız N.O.V.A. 3: Freedom Edition oyununda oyuncular dilerse tek başına dilerse de senaryo modunda oynayabiliyor. Ayrıca farklı oyun modlarından istediklerini seçebilir bununla birlikte diğer oyuncularla savaşmanın keyfini çıkarabilirler.

Farklı silah seçneekleri sunan oyunda farklı araçlar bulunuyor. Savaş robotlarını kullanarak keyifli bir deneyim yaşayabildiğimiz N.O.V.A. 3: Freedom Edition oyununda aynı zamanda bir araca birden fazla arkadaşımızla birlikte yolculuk yapabiliyoruz. Etkileyici bir atmosferin yer aldığı oyun birinci şahıs bakış açısıyla ilerlemektedir. Eğer sizde bu tarz oyunlardan keyif alıyorsanız mutlaka N.O.V.A. 3: Freedom Edition'u Android cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,653
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?