NBA LIVE Mobile

NBA LIVE Mobile

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için NBA Basketbol Oyunu

NBA LIVE Mobile ile keyifli bir basketbol deneyimine ne dersiniz. 

Android cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış NBA LIVE Mobile oyununda gerçekçi bir basketbol deneyimi yaşayabilirsiniz. Basketbol hayranları için hazırlanmış NBA LIVE Mobile oyununda yer alan kaliteli grafikler sayesinde oyundan tam anlamıyla zevk alıyorsunuz. 

5'e 5 bir takım oluşturarak ilerleyebilirsiniz. Kolay bir şekilde arkadaşlarınızı bağlayarak oynayabilirsiniz. EA Sports'un imzasını taşıyan oyun üst seviye performans sergilemenize olanak sağlıyor. Oyunda öncelikle eğitim görüyoruz. Ardından oyunu oynamaya başlıyoruz. Eğitim aşamalarından sonra 5 kişilik takımınızı kurarak oyun deneyiminize başlıyoruz. 

NBA LIVE Mobile Nasıl Oynanır?
Oyunu oynamak için sitemizden indirme işlemini başlatmanız gerekiyor. Sol kısımda yer alan joystick ile oyuncuyu yönlendirmeye çalışıyoruz. Sağ kısımda ise tuşlar ile top kontrolünü sağlıyoruz. Oyunda top bizdeyken hızlı atak, şut ve paslar yapabiliyoruz. Top karşı tarafa geçtiği zaman ise blok durumuna geçerek savunma yapmaya çalışıyoruz. 

Aslında oyundaki önemli hareketler tuşlara göre değil oyunun alanındaki bölgelere göre değişiklik gösteriyor. Mesela pota altına kadar dribbling yaptıktan sonra pas tuşunu yukarı sürükleyerek dunk atışı yapmaya çalışıyoruz. Eğer sizde gerçekçi bir basketbol deneyimi yaşamak istiyorsanız mutlaka NBA LIVE Mobile oyununu denemelisiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,596
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?