Need for Speed No Limits

Need for Speed No Limits

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için NFS Araba Yarış Oyunu

Need for Speed™ No Limits oyununda kurallar size ait!
Pervasızca aracınızı kullanıp yarışları kazanmanız gereken Need for Speed™ No Limits oyununda ödülleri kazanmak ve bir sonraki seviyeye geçmek için tüm yarış becerilerinizi göstermeniz gerekiyor. 

Adrenalin dolu yarışlara konuk olduğunuz Need for Speed™ No Limits oyununda rakiplerinizi geride bırakmanız gerekiyor. Zaman zaman onları geçmek için nitro kullanmanız ve aracı sürerken dikkatli olmanız gerekiyor. Tüm kuralları göz ardı ederek ilk çizgiye ulaşan olmanız gereken Need for Speed™ No Limits oyununda yer alan grafikler ise oldukça etkileyici. Bu sayede mobil cihazınızda oynayabileceğiniz en iyi yarış oyunlarından biri olmayı başarıyor. 

Etkileyici seslerin yer aldığı oyunda istediğiniz aracı zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Bu sayede kişiselleştirilmiş bir oyun deneyimi yaşamanız da mümkün oluyor. Aksiyon dolu anların yaşandığı oyunda limit yok. Polis kovalarken siz kaçmaya çalışacaksınız. Arabaları özelleştirmenize imkan sağlayan oyunda rüya gibi bir yolculuğa çıkıyoruz. Korkusuzca yarışacağınız adrenalin dolu anlar yaşayacağınız Need for Speed™ No Limits oyununu Android cihazlarınızda oynamanızı öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,817
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Kaliteli bir yapıya sahip.
  • Özelleştirilebilir
  • Lüks spor araçlar bulundurur
  • Limitsiz olmadan yarışma imkanı