Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

OneDrive
Android İçin Dosya Yedekleme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android kullanıcıları için hazırlanmış olan OneDrive uygulaması sayesinde verilerinizi güvende tutabilirsiniz. Fotoğraflarınızı otomatik olarak yedeklemenize imkan sağlayan uygulama diğer dosyalarınızı da yedeklemek için iyi bir hizmettir. 

Microsoft'un bulut depolama hizmeti OneDrive programı yeni ismiyle karşımıza. SkyDrive isim hakkı davasını kaybettiğinden dolayı OneDrive olarak değiştirilen programa giriş sağlamak için var olan SkyDrive hesabınızı kullanabilirsiniz. 

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı otomatik olarak OneDrive ile yedekleyebilirsiniz. Android dışında diğer mobil cihazlarınızda, Windows ve MAC işletim sistemli cihazlarınızda da kullanabileceğiniz bir hizmet olup oldukça iyi bir şekilde geliyor. 

Bilgisayarınızda yer alan dosyaları yedeklemek için iyi bir hizmet sunan OneDrive programı ile yedeklemiş olduğunuz dosyalarınıza başka cihazlardan erişmenin rahatlığını çıkarın. Kablo derdi yaşamanızın önüne geçen OneDrive programı Microsoft bünyesinde çalışmaktadır. 

Yedekleme için ideal olan OneDrive uygulaması yüksek kapasiteli bir hizmet sunuyor. Önemli anlarınız OneDrive uygulaması ile yedeklensin içiniz rahat olsun. Program ilk adımda kullanıcılarına 7GB'lık depolama alanı sunuyor.

İstenildiği zaman 50, 100 ve 200 GB'lık ücretli depolama alanları satın alabiliyorsunuz. Servisin en güzel yanı ise arkadaşlarınıza tavsiye etmeniz durumunda her kabul eden kişi için 500 MB olmak üzere alan vermesidir. Bu durum 5 GB'a kadar ücretsiz depolama alanı sunmakta. Eğer sizde Android dosyalarınızı güvenli bir şekilde yedeklemek ve senkronize etmek istiyorsanız OneDrive hizmetini denemelisiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,698
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.