Order Chaos 2

Order Chaos 2 indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Fantastik Aksiyon Oyunu

Order & Chaos 2 oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. 

Android dünyasının en iyi MMORPG oyunlarından biri olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Order & Chaos 2 oyununda yepyeni bir hikayede kurtuluş yolunda ilerlemeye çalışıyoruz. 

Fantastik bir dünyanın kapılarının sonuna kadar açıldığı Order & Chaos 2 oyununda seçilecek olan 5 ırk, insan, ork, elf, mendel ve yepyeni kratan yer alıyor. Görevlere çıkmak için oyun içerisinde yer alan 5 sınıftan istediğinizi seçebilirsiniz. Bunlar arasında korucu, kanlı şövalye, büyücü, keşiş ve savaşçı yer alıyor. 

Oyun içerisinde yer alan büyüleyici grafiklerle dev ve eşsiz dünyaları keşfetmeniz gereken Order & Chaos 2 oyununda çok oyunculu modla görevleri tamamlamanız gerekebiliyor. PvP çok oyunculu moduyla hikayelerin gizemini çözmeniz ve yüzlerce görevi tamamlamanız gerekiyor. Zorlu canavarların eşlik ettiği oyunda patronlarla savaşarak ilerlemeye çalışıyoruz. 

Android cihazınızda en iyi şekilde oynayabilmeniz için gelişmiş kontroller bulundurmaktadır. Arkadaşlarınızla iletişime geçebilmeniz için mesaj bölümü daha iyi hale getirilmiş olan Order & Chaos 2 oyununda açık dünya savaşında eğer sizde yer almak istiyorsanız sitemizden hemen indirme işlemini başlatabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.6.1
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,361
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?