Osmanlı Savasları

Osmanlı Savasları

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Osmanlı Savaş Oyunu

Tahta çıkmaya hazır mısınız?

Android işletim sistemli cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış Osmanlı Savaşları oyununda Osmanlı ordusuyla savaşlara katılarak aksiyon dolu anlar yaşamanız kaçınılmaz oluyor. Yeniçeriler, Azaplar, Lağımcılar, Sipahiler, Topçular, Başıboşlar ve daha birçok imparatorluk için savaştığımız Osmanlı Savaşları oyununun grafikleri oldukça etkileyici. Bu sayede oyundan tam bir keyif alabiliyoruz. 

Oyun içerisindeki amacımız belli: kazanmak!
Kazanmak için en iyi şekilde savunmamızı yapmamız bununla birlikte iyi bir ordu kurmamız gerekiyor. Bu nedenle elinizi çabuk tutmanız bunun beraberinde elbet. Stareteji yürüterek az zamanda daha çok başarı elde etmeye çalışın. Oyunda mimarlar şehrinizi geliştirip daha güçlü bir hale getirmek isteyecektir. Ordunuz sefere çıkıp size ganimetler getirecektir. Büyük bir saldırı yapmanız bununla birlikte iyi bir savunma yapmanız halinde oyunda başarılı olmanız kaçınılmaz olacaktır. 

Sağlam düşmanlar ile mücadele edeceğiniz Osmanlı Savaşları oyununda büyük beylikler kurup müttefiklerler edinip savaşmanız gerekiyor. Kılıçların çekildiği, topların hareketlendiği, orduların kurulduğu oyunda korkaklık yapmamalı. Cesaretli davranıp tüm gücünüzü göstermelisiniz. Eğer sizde Osmanlı Savaşları oyununda yerinizi almak istiyorsanız Android cihazınıza hızlı bir şekilde indirebilirsiniz 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.4
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,636
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?