Periscope

Periscope

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Android için Canlı Yayın Video Uygulaması

Android işletim sistemli telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz başarılı bir uygulama olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Twitter tarafından kullanıcılara sunulan ve her kullanıcının kendi yayınını yapabilmesine imkan sağlayan başarılı bir video paylaşım uygulaması olup tüm dünya ile özel anlarınızı paylaşabilirsiniz. 

Takipçilerinizle canlı video yayını yapabilmenizin en güzel yanı ise takipçilerinizin size mesaj yoluyla soru soruyor olmasıdır. Bu sayede daha hoş bir sohbet ortamı oluşturmuş oluyorsunuz. Hangi kullanıcıların sizin yayınları takip edebileceğini de siz belirleyebiliyorsunuz. Bu sayede özel yayınlar oluşturabiliyorsunuz. Daha önceden yapılan canlı yayınlar 24 saat içerisinde tekrar izlenebilmek üzere saklanabiliyor. istediğiniz zaman oynatılmak üzere kaydedilen yayınları açabiliyorsunuz. Dilerseniz de silebiliyorsunuz. 

Periscope yayınınız internet üzerinden tarayıcılarda takip edilebildiği gibi mobil cihazlarda Periscope uygulaması üzerinden de takip edilebiliyor. Soru ve cevap şeklinde yayınlar yapabildiğiniz için diğer kullanıcılar tarafından gelen yorumlar akış halinde görüntülenebiliyor. Eğer sizde Periscope uygulaması üzerinden canlı video yayını yapmak istiyorsanız cihazınıza indirme işlemini başlatabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Video
VERSIYON
1.0.4.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
16,464
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
sivas sivas 9 ay önce
slm arkadaşlar on numara program
murat murat 9 ay önce
periskop indir