Photo Backgrounds

Photo Backgrounds

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Fotoğrafların Arka Planını Değiştirme Uygulaması

Fotoğrafta güzel çıktınız ama arka planı sevmediniz mi?

Bu artık Photo Backgrounds uygulamasıyla bir problem olmaktan çıkıyor. Çünkü uygulama arka planı değiştirmenize yardımcı olacak. İçerisinde kategoriler halinde gruplanmış arka planlar bulundurmaktadır. Fotoğrafınıza uygun olan arka planı seçerek fotoğrafınızı düzenleme işlemine başlatabilirsiniz. İçerisinde yer alan büyüteç aracılığıyla detaylı çalışarak daha iyi bir sonuç elde edebilirsiniz. 

Sade bir arayüz ile karşımıza çıkan uygulama her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Fotoğrafınızın arka planı üzerinde değişiklik yapmanıza imkan sağlayan Photo Backgrounds uygulamasıyla bu işlemi yapmak için fotoğrafınızı önce detaylı bir şekilde kırpmanız gerekiyor. Daha sonra fotoğrafınızı arka plan üzerinde istediğiniz yere yerleştirip bazı ufak tefek ayarlamalar yapıyorsunuz. 

Ayrıca uygulama aracılığıyla fotoğraflarınızın üzerine yazınot ve çizim ekleyebilirsiniz. Bu sayede daha güzel bir sonuç elde edebilirsiniz. Eğer sizde kişiselleştirilmiş başarılı çalışmalar elde etmek istiyorsanız Photo Backgrounds uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
3.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,341
HEMEN İNDİR ( 2,8 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Sade bir arayüze sahip.
  • Yazı, not ve çizim eklemenize imkan sağlar.
  • Büyüteç aracı bulundurur.
EKSİLERİ
  • Zengin içerikli değil.
  • Detaylı çalışmalar için yetersiz.