PhotoScan

PhotoScan indir

Son Güncelleme: 3 yıl önce

Basılı Fotoğrafları Dijital Ortama Aktarma Uygulaması

Elinizde bulunan basılı fotoğrafı dijital ortama taşımak mı istiyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz. Google'un başarılı bir servisi olan PhotoScan ile fotoğraflarınızı dijital ortama kaliteli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Fotoğrafları telefonunuzun kamerasını kullanarak taramanıza ve kaydetmenize imkan sağlayan uygulama fotoğrafları tarama konusunda yardımcı olacaktır.

Fotoğrafı çekip kaydetmeniz durumunda düşük kaliteyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun yanısıra fotoğrafta flaş kullanmanız durumunda parlamalara sebep olabilir. Ancak PhotoScan uygulamasıyla bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. 

PhotoScan uygulaması nasıl kullanılır?
Android cihazınızda kullanabileceğiniz kolay kullanıma sahiptir. Kenar algılamaya dayalı teknolojisi ile tarama işlemini başlattığınız zaman telefonunuzun flaşı açılacaktır. Flaş açıldıktan sonra yakalama akışıyla olan parlama taramalarını ortadan kaldırabiliyorsunuz. Perspektif düzeltme seçeneği sayesinde dikdörtgen taramaları en iyi şekilde yapabilirsiniz. Basılı olan fotoğraflarınızı dijital ortama aktarmak için oldukça iyi bir şekilde işini gerçekleştirmektedir.

Yazdırdığınız fotoğrafı Google Fotoğraflar uygulamasına kaydedebilirsiniz. Filtreler, gelişmiş düzenleme kontrolleri, filmler ile taramalarınıza canlılık katacak olan uygulama ile bağlantı aracılığıyla dilediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz. Genel olarak fotoğraf tarama konusunda işini iyi bir şekilde yapabilen PhotoScan uygulamasını Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,912
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?