Pic Collage indir
Pic Collage

Pic Collage indir

Eklenme Tarihi: 9 yıl önce

Android için Resim Düzenleme Dönüştürme Efekt Ekleme

PicCollage uygulaması sayesinde  fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. İçerisinde bulunan efektleri resimlerinize uygulayarak daha hoş bir görünümde olmasını sağlayabilirsiniz.

Kısa zaman içerisinde popülerleşen uygulama ile fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Facebook ve Google’ye bağlanarak orda bulunan resimlerinizi de almanıza olanak sağlamaktadır.

Yeniden dönüştürmek, yeniden boyutlandırmak, resmi kırpmak için de kullanabileceğiniz bir uygulama. Basit ve sezgisel bir uygulama olan PicCollage ile fotoğraflarınızı birleştirebilir, değişik kolajlar yaratabilirsiniz.

Çeşitli yazılar ve metinler ekleyebilirsiniz. Dilerseniz sade bir fona dilerseniz seçtiğiniz bir fona yazılar yazabilirsiniz. Renk tiplerini ve renklerini isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.

PicCollage  ile aynı zamanda resimlerinize de metin ekleyebilirsiniz. Uygulama ile resimlerinizi düzenledikten sonra Facebook, Twitter, Instagram yada e-posta üzerinden arkadaşlarınız ile hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,191
GELİŞTİRİCİ
Cardinal Blue Software
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?