Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Pin Balls: aa pro
Android İçin Zor Beceri Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Bağımlılık yapan oyunlara devam diyenlerin seveceği bir oyun. Bu zor beceri oyunu başta çok basit görünüyor ama öyle zor ki insana kafayı yedirtiyor. Hatta telefonu alıp duvara atasınız bile gelir. Aman aman.. 

Bu keyifli ve bağımlılık yapan oyun ücretsiz olduğundan dolayı hepimiz sadece bir indirme işlemiyle ulaşabiliriz. Aa oyununun izinden giden Pin Balls: aa pro oyununda ortaya orjinal birşeyler ne yazık ki çıkmıyor. Sonuçta kopyaları ancak asıllarını yüceltir. Yani bu oyunda Aa oyununun sunduğu şeyleri beklemesek daha iyi olacak yoksa sonrası hayal kırıklığı olabilir.

Ama buna rağmen keyif verici bir oyun olduğunu söylemek mümkün. Oyun içerisindeki temel amacınız merkezde dönen çembere, ekranın alt bölümünden yukarı doğru fırlatılan topları monte etmeniz gerekiyor. Ekrana her dokunduğunuzda aşağıdaki top serbes bir yapıya sahip oluyor. Ve oyun gereği bu top yukarı doğru uçuyor. Merkeze belli bir uzaklığa geldiğinde ise montelenmiş oluyor.

Kolaydan zora doğru ilerleyen bu acımasız son derece bağımlılık yapan Pin Balls: aa pro oyununu Android cihazınızda oynayabilirsiniz. Ama yok sabırlı değilim diyorsanız da bulaşmayın. Sinirleriniz her zaman daha önemli! 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
3.96 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,308
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
Henüz ekran görüntüsü eklenmemiş..
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.