Pinterest indir
Pinterest

Pinterest indir

Son Güncelleme: 2 yıl önce

Android İçin Pinterest Fotoğraf Paylaşma Uygulaması

Son yılların en popüler uygulamalarından biri olan Pinterest uygulamasını Android cihazınızda kullanabilirsiniz. Android işletim sistemli kullanıcılarının rahatlıkla kullanabileceği bir uygulama olup bu uygulamayla yeni fotoğraflar keşfedebilirsiniz. Dilerseniz fotoğraflarınızdan oluşan bir koleksiyon oluşturabilir ve bunları hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Fotoğraflarınızın ne konuda olduğu önemli değil. Panonuzda yer vermek istediğiniz fotoğrafları organize etmenize imkan sağlıyor diyebilirim. 

Nerde olduğunuz önemli değil.. Pinterest uygulamasıyla dilediğiniz her yerde bu servise erişerek fotoğraflarınızı görüntüleyebilir dilerseniz yeni fotoğraflar ekleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla fotoğraflarınızı paylaşabilir ve arkadaşlarınızın paylaşmış olduğu fotoğraflara yorum yapabilirsiniz. Aynı şekilde arkadaşlarınızda sizin fotoğraflara yorum yapabilir ve sizde bunlara cevap verebilirsiniz. 

Fotoğrafseverlerin severek kullandığı bir uygulama olup gayet hoş bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Pinterest uygulamasında pin ne işe yarıyor peki hemen onu da ekleyeyim. Pin işlemini gerçekleştirdiğiniz uygulama ile popüler yada özel olarak takip ettiğiniz kişilere ait olan panoları görüntüleyebiliyorsunuz. Pin'lenen içerikleri sizde Pin'leyebiliyor ve onlara yorum yapabiliyorsunuz. Ayrıca Pin'lnen fotoğrafları favorilerinize de ekleyebilirsiniz. Bunun dışında cihazınızdaki kamerayı kullanarak Pin'leme işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yani pin'leme olayı paylaşma olayından başka birşey değil. Uygulamanın adı Pinterest olduğu için bu Pin'leme işlemi ordan geliyor. 

Eğer sizde panoya fotoğraflarınızı eklemek istiyorsanız Pinterest uygulamasını deneyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
34,861
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 19 Ortalama Puan: 3.2
5
7
4
3
3
1
2
2
1
6
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?