Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Popigram
Android İçin Instagram Takipçi Kazanma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Popüler bir sosyal medya uygulaması olan Instagram üzerinde fazla takipçinizin daha doğrusu daha fazla havanızın olmasını istiyorsanız Popigram uygulamasını kullanabilirsiniz. Artık popüler olmak için çok birşey yapmaya gerek yok. Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarınız üzerindeki takipçileriniz fazlaysa popüler biri oldunuz demektir. Tabi neye göre kime göre orası ayrı. Popigram uygulaması Instagram'dan hava yapmak isteyenler için hazırlanmış işini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. 

Android işletim sistemli cihazınızda kullanabileceğiniz Popigram uygulaması ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ama uygulamadan faydalanmak için Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekmekte. Ardından menüden profil sayfasına giderek beğeni kazandırmak istediğiniz fotoğrafı seçip bu aşamadan sonra kaç beğeni istediğinizi yazıyorsunuz. Takipçi kazan butonuna tıklayarak kaç kişi istediğinizi belirledikten sonra uygulama herşeyi otomatik olarak ayarlıyor. 

Eğer sizde Instagram'da aktif bir kullanıcıysanız ve daha fazla takipçinizin olmasını istiyorsanız Popigram uygulamasını deneyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.1
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
2,577
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.