Print Screen

Print Screen indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Android için Telefon Sallayarak Ekran Görüntüsü Alma Uygulaması

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış Print Screen uygulamasıyla cihazınızı sallayarak ekran görüntüsü alabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulama olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Cihazınızın ekranında görüntü almak için eğer tuşlarla uğraşmak istemiyorsanız cihazınızı sallamanız yeterli olacaktır. Oyun oynarken yaptığınız hamleyi ölümsüzleştirmek için yada sörf yaparken bir mesajlaşmayı yada hoşunuza giden bir resmi beğenirseniz ekran görüntüsü alabilirsiniz. 

Android cihazınızda ekran görüntüsü almak için kullanabilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra çalıştırabilirsiniz. Ardından cihazınızda ekran görüntüsünü almak için telefonunuzu sallamanız gerekmektedir. 3 saniye içerisinde ekranınızı hızlı bir şekilde sallayarak kayıt sağlayabilirsiniz. Cihazınızda ekran görüntüsü alma işini kolay hale getirmek için kullanabilirsiniz. Eğer sizde cihazınzıdaki anları sık sık ölümsüzleştirmek istiyorsanız Print Screen uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
1.0
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,091
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?