Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Print Screen
Android için Telefon Sallayarak Ekran Görüntüsü Alma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış Print Screen uygulamasıyla cihazınızı sallayarak ekran görüntüsü alabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulama olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Cihazınızın ekranında görüntü almak için eğer tuşlarla uğraşmak istemiyorsanız cihazınızı sallamanız yeterli olacaktır. Oyun oynarken yaptığınız hamleyi ölümsüzleştirmek için yada sörf yaparken bir mesajlaşmayı yada hoşunuza giden bir resmi beğenirseniz ekran görüntüsü alabilirsiniz. 

Android cihazınızda ekran görüntüsü almak için kullanabilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra çalıştırabilirsiniz. Ardından cihazınızda ekran görüntüsünü almak için telefonunuzu sallamanız gerekmektedir. 3 saniye içerisinde ekranınızı hızlı bir şekilde sallayarak kayıt sağlayabilirsiniz. Cihazınızda ekran görüntüsü alma işini kolay hale getirmek için kullanabilirsiniz. Eğer sizde cihazınzıdaki anları sık sık ölümsüzleştirmek istiyorsanız Print Screen uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,714
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.