QuickPic Gallery

QuickPic Gallery

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Fotoğraf ve Video Şifreleme Galeri Uygulaması

Android cihazınızın fotoğraf galerisinden memnun değilseniz QuickPic Gallery uygulamasıyla değiştirebilirsiniz. Hızlı, hafif ve modern bir uygulama olup Play Store'nin en popüler uygulamalarından biri. 10 milyon kullanıcı tarafından sevilen uygulama fotoğrafları yönetmek için tasarlanmış en iyi alternatif galeri uygulamalarından biridir. 

Materyal bir tasarıma ahip olan uygulama renkli temalar ve modern bir tasarım sunmaktadır. Aynı zamanda şeffaf bir katmana da sahiptir. Sürükleyici bir kullanıcı arayüzü ile seveceğinize inandığım galeri yönetme uygulaması hızlı bir kullanım sunmaktadır. Pürüzsüz bir kullanıcı deneyimi çoklu parmak hareketli için optimize edilmiştir. 

Aynı zamanda fotoğraflarınızın gizlilik ayarını da kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kolayca gizlemek yada tüm galeri uygulamalarından özel fotoğraf ve videoları dışlamak için kullanabilirsiniz. Fotoğraf ve video dosyalarınızı gizlemenize ve şifrelemenize yardımcı olmaktadır. Tüm değerli anılarınızı korumayı amaçlamaktadır. Ayrıca fotoğraflarınızda düzenleme işlemleri yapmanıza yardımcı olmaktadır. Picasa, Google Drive, Dropbox, Flickr, Onedrive, Box, Amazon, Yandex, 500px, Owncloud, Samba ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok çevrimiçi albüm hizmetlerini desteklemektedir. 

jpg, jpeg, jps, png, gif, bmp, wbmp, MPO, webp, 3gp, 3gpp, 3g2, avi, mp4, mkv, mov , m4v, mpeg, asf, divx, flv, K3G, mpg, m2ts, mts, rM, rMVB, skm, ts, wMV, webm formatlarını desteklemektedir. Eğer sizde alternatif aynı zamanda güvenilir bir galeri uygulamasına gerek duyuyorsanız tercihiniz bu uygulama olabilir.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
4.6.9.1468
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,468
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?