SD Maid-Sistem Temizleme Aracı

SD Maid-Sistem Temizleme Aracı

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Dosya Yöneticisi Sistem Temizleme Uygulaması

Hem dosyalarınızı yönetin, hem uygulamalarınızı hemde uygulamaların ardında kalan kalıntıları temizleyin. SD Maid-Sistem Temizleme Aracı uygulaması tam olarak bu işlemlerini hepsini ve daha fazlasını yapabilen tam teşeküllü bir sistem hizmeti sunmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan SD Maid-Sistem Temizleme Aracı uygulamasıyla dosyalarınızı arayabilir, uygulama kontrolü yapabilir, sistem temizliği yapabilir, belleğinizde yer kaplayan büyük dosyalar hakkında geniş bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Zaman zaman sildiğiniz uygulamalardan dahi arkalarında kalıntı bırakır. Bu kalıntılar ise zamanla sisteminizin yavaşlamasına sebebiyet verir. Bu nedene dosya ve dizinlerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Cihazınızı hafifletmek için sistem temizliği yapmanız gerekebilir. İşini iyi bir şekilde gerçekleştiren uygulamala veritabanı boyutlarını küçülterek performans iyileştirmesi yapabilmektedir.

İstenmeyen dosyaları ortadan kaldırmanıza imkan sağlayan uygulama gayet iyi bir sistem temizleyici olmakla birlikte bulmakta zorlandığınız dosyaları bulabilmek için içerisinde bulucu yer almaktadır. Bu sayede istediğiniz dosyayı arayarak hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Son derece güçlü bir uygulama olup Android cihazınızı temiz ve düzenli tutmanıza imkan sağlayan SD Maid-Sistem Temizleme Aracı işini iyi yaptığı aynı zamanda piyasanın en iyilerinden biri olup Türkçe desteğe sahip olduğundan denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,452
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Arama bölümü
  • Sistem temizleyici
  • Uygulama denetimi
  • İyi bir dosya yöneticisi
  • Kolay Kullanım
  • Son düzenlenen dosyaları görüntüleyebilme