SimCity

SimCity indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Şehir Kurma ve Geliştirme Oyunu

Android işletim sistemli cihazlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış SimCity oyununda şehir inşa ederek keyifli vakit yaşayabilirsiniz. Şehrinizi geliştirmek ve büyütmek için uğraştığınız oyunda vatandaşların ihtiyaçlarını karşılaşamanız gerekmektedir. Onların mutluluklarını sürdürebilmek ise tamamen sizin elinizde. Elbette bu size verilmiş yegane görev olmaktan öteye geçmiyor. 

3 boyutlu grafiklerin yer aldığı SimCity oyunuda yangın, trafik ve şehirdeki kirlilik gibi sorunları ortadan kaldırmanız gerekiyor. Doğal olmayan durumlar karşımıza çıkıyor. Bu nedenle marina, su parkı gibi yerler inşa etmeniz gerekebiliyor. 

360 derece çevirimiçi ve çevirimdışı olarak şehrinizi yönetip genişletebildiğiniz gibi yakınlaştırarak yahut istediğiniz tüm kısımları döndürebilirsiniz. şehrinizin büyüyebilmesi için stratejik durumlar yerleştirmeniz gereken SimCity oyununda ödül kazanmak için mücadele etmeniz gerekiyor. Halkınızı yönetmek ve eğlenceli görevleri yerine getirmek için eğlenceli bir oyuna gerek duyuyorsanız SimCity'i mutlaka Android cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.13.10.45508
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,662
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?