Stack

Stack

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Blok Dizme Beceri Oyunu

Sabrınızı zorlayacak zorlu bir beceri oyununa ne dersiniz?

Android işletim sistemi cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış olan Stack oyununda blokları büyük bir titizlkle dizip göklere kadar çıkarmanız gerekiyor. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir oyun olup Ketchapp'ın kolay gözüken ancak sabrı zorlayan oyunudur. 

Yapımcının bir önceki The Tower oyununa benzerliğiyle dikkatleri üstüne çeken Stack oyununda blokları dizerek en iyisi olmanız gerekiyor. Oyun içerisindeki amacınız blokları üst üste gelecek şekilde dizip puan toplamak. Belli bir hızda gelen blokları dizmeniz gereken oyun kolay görünen zorlu bir beceri oyunudur. Üst üste denk getirmeniz gereken Stack oyununda kolay birşey yok. 

Ayrıca unutulmamalıdır ki bu oyunda yanlış yapacağınız bir hamle diğer blokları da etkiliyor. Blok dizerken başarısız olduğunuz zaman bloklar küçülmeye başlıyor. Hoş grafikler ile dizayn edilmiş olan oyun yolculuk yaparken yahut boş vaktinizi akıcı bir oyun ile geçirmek istediğiniz zaman iyi bir tercih olacaktır. Eğer sizde kusursuz bir şekilde blokları inşa edebileceğinize inanıyorsanız mutlaka Stack oyununu Android cihazlarınızda oynamalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,383
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?