Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Swarm
Yer Bildirim Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Swarm uygulamasını Android cihazınızda kullanarak arkadaşlarınızla bulunduğunuz yerleri paylaşabilir ve buluşma planları hazırlayabilirsiniz. 

Foursquare tarafından geliştirilmiş olan Swarm uygulaması sayesinde yakınınızda bulunan yeni yerleri keşfedebilir, mekanlar hakkında bilgi toplayabilir ve yer bildirimi yapabilirsiniz. İçerisinde onlarca özellik bulunduran uygulama popüler bir check-in hizmeti diyebilirim. 

Foursquare ile birlikte çalışan uygulama daha fazla sosyal içerik bulundurduğundan dolayı kullanıcıların beğenisini kısa zamanda kazanmayı başardı. Farklı sekme gruplarından oluşan uygulama ana ekranda arkadaşlarınızla ne kadar mesafede olduğunuzu görüntülemeye yardımcı olurken ayrıca diğer sekmede arkadaşlarınızın yapmış olduğu check-in mekanları görüntülemenize imkan sağlıyor. Yakınlardaki planlar özelliği ile arkadaşlarınızla buluşmak istediğiniz mekanı yada yeri belirleyebiliyorsunuz. Bu sayede sizin planlayıcınız haline geliyor. Bir diğer sekmede ise etkinlikler bulunuyor. Bu sekme aracılığıyla arkadaşlarınızı etkinliklere davet edebiliyorsunuz. Son sekmede ise check-in bildirimlerine göz atabilirsiniz. Sekmeler bunlarla sınırlı şuan ama ilerde güncelleme ile bunlar değişebilir. 

Oldukça şık ve modern bir arayüz ile gelen uygulama arkadaşlarınızla iletişime geçmek için oldukça kaliteli. Eğer sizde sosyal medya hesaplarınıza bir yenisini eklemek istiyorsanız Swarm tercihiniz olabilir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
2,694
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.