The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Süper Man Oyunu

The Amazing Spider-Man, Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz aksiyon öğesini içerisinde bulunduran başarılı bir Spider Man oyunudur. 

Popüler oyun geliştiricisi Gameloft tarafından geliştirilmiş olan The Amazing Spider-Man oyununu artık Android işletim sistemli cihazlarınızda oynayabilirsiniz. Mobil platforma gelmesi beklenen oyun nihayetinde Android cihazlarda. Oyun filmin hikaye sırarıyla ilerliyor. Bu nedenle daha heyecanlı bir hale geliyor. 25'ten fazla görevi gerçekleştirmeniz gereken The Amazing Spider-Man oyununda hikayeyi tamamlamanız gerekiyor. 

New York şehrinde geçen oyunda binadan binaya zıplayabilir ve ağlarınızı kullanarak şehirde uçmanın keyfini çıkarın. Oyun size kendi atak stilinizi geliştirmeniz ve oluşturmanız için çeşitli imkanlar sağlıyor. Bunun yanısıra 3D grafiklere sahip olan The Amazing Spider-Man  oyunu görüntüsüyle ön plana çıkıyor. Oyunu oynarken kaliteli grafiklerinden dolayı zevk alacaksınız. Eğer sizde Spider Man oyununu Android cihazınızda oynamak istiyorsanız The Amazing Spider-Man'i indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,744
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?