Tomb Raider 2

Tomb Raider 2

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Keskin Nişancılık Oyunu

Android işletim sistemli cihazlarınızda oynayabileceğiniz Tomb Raider 2 ile sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Android cihazlara uyarlanmış sürümü ile karşımıza çıkan Tomb Raider 2 oyunu bir döneme damgasını vuran üçüncü şahıs nişancı tps oyunlarından ilham alınmış. Lara Croft'un bulunması ve atmosferin çok iyi yansıtılması da görsel açıdan oldukça başarılı bir hale geliyor. 

Grafik açısından dikkat çeken Tomb Raider 2 oyunu serinin tüm oyunları gibi bu oyun da bir hikaye üzerine kurulu. Hikayeden kurulu diye bahsederken hikaye konusunda bilgi vermezsek ayıp olur. Oyunda Xian adındaki ejderhamızz gücüne sahip olduğu söylenen bir hançer peşindedir. Bu hançeri geri alması gerekiyor. Sahibine özel güç kazandıran bu hançeri arayan tek isim ise sadece Lara Croft değil. Kahramanımız hançeri bulmak için İtalya, Tibet, Çin ve Venedik'i karış karış ararken karşınıza savaşçı rahipler ve tarikat üyeleri çıkıyor. 

Yenilikçi bir yapım olan Tomb Raider 2 oyunu alıştığımız oynanışlara sahip değil. Eğer sizde başarılı bir yapım oyunu oynamak istiyorsanız Tomb Raider 2 oyununu denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.36RC
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,308
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?