Township - Şehir ve Çiftlik

Township - Şehir ve Çiftlik indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Şehir Kurma Oyunu

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış keyifli bir çiftlik oyunudur. Şehrinize inşa ederek ilerlemeniz gereken Township - Şehir ve Çiftlik oyununda hayalinizdeki şehri inşa etmeniz gerekiyor. Ekinleri hasat ederek kasabanızı geliştirmeniz gereken Township - Şehir ve Çiftlik oyununda hasat et tesislerinde ürünlerinizi satabilirsiniz. 

Ayrıca oyun içerisind madeni keşfederek çeşitli kaynaklar edinmeniz de mümkün. Tarihi eserleri bularak ilerleyebileceğiniz Township - Şehir ve Çiftlik oyununda kendi hayvanat bahçenizi de işletebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından hayvanları toplayarak ilerleyebileceğiniz Township - Şehir ve Çiftlik oyununda hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Farklı dekorasyonlar ve binalar oluşturabilirsiniz. Ayrıca yerine getireceğin siparişlerle eğlenceli bir ortam yaratabilirsiniz. Dilerseniz uzak adalara yelken açıp egzotik ürünler alabilirsiniz. Hayvanları yetiştirebilir ve güzel bir hayvanat bahçesi yapabilirsiniz.

Google+ ve Facebook hesaplarınız aracılığıyla arkadaşlarınızla oynayarak topluluklara katılabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir oyun olup sizde kendi şehrinizi inşa ederek çiftliğiniz için yeni birşeyler yapabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,190
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?