Trivia Crack

Trivia Crack indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Android için Eğlenceli Bilgi Yarışma Oyunu

Android cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış Trivia Crack oyunu ile sizleri keyifli anlar bekliyor. Android telefon ve tabletler için hazırlanmış eğlenceli bir yapıya sahip olan oyun her yaştan oyunsevere hitap eden bir içeriğe sahip olmasıyla da ön plana çıkıyor. 

Kategoriler altında tarih, coğrafya, bilim, spor, tarih, sanat gibi farklı kategoriler altında toplanmış olan soruları doğru bir şekilde cevaplamanız gerekiyor. Rakiplerinizle online olarak yarışabilirsiniz ayrıca onlarla sohbet edebilirsiniz. Rastgele rakip seçebildiğiniz gibi listenizdeki arkadaşları da seçerek yarışabilirsiniz. Haftanın en iyileri arasında girebilir ve listeye adınızı yazdırabilirsiniz. Elde etmiş olduğunuz puanları sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilmeniz de mümkün. 

Akıcı bir oyun olup renkli bir arayüze sahiptir. Genel kültür bilgi yarışmalarını seven kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir oyun olup bu oyuna aynı zamanda soru da göndermeniz mümkün. Sorularınız değerlendirikten sonra bir yazım yanlışı yahut bilgi yanlışlığı yoksa diğer oyunculara soruluyor. 

Eğer sizde genel kültürünüze güveniyorsanız ve iyi bir oyun arıyorsanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
2.8.0
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,242
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?