Twist

Twist

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Zorlu Platform Oyunu

Twist, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz gittikçe zorlaşan başarılı bir platform oyunudur. 

Platform oyunlarını sevenler için hazırlanmış en iyi oyunlardan biri olan Twist oyununda elinizden geldiğince oyunda kalmaya çalışmanız gerekiyor. Platformlarda kalmak öyle kolay değil. Mümkün olabildiğince topu zıplatmanız gerekiyor. Gittikçe renk değiştiren platformlar renkleriyle birlikte daha zorlu bir hal alıyor.

Her ne kadar mantığı basit olsa da zorlu bir oyun olduğunu söylemek mümkün. Topun kontrolünü kaybettiğiniz zaman oyun bitecek. Bağımlılık yapıcı bir oyun olduğu için tekrar tekrar oynamak isteyeceksiniz.. Oldukça sade bir grafiğe sahip olan Twist oyununda top her platformla buluştuğunda gelen ses oyunu daha heyecanlı kılıyor. 

Twist nasıl oynanır?
Twist oyununda tek amacımız platformda daha uzun süre kalmak. Platformlar arasında ilerlemek için ekrana dokunmanız yeterlidir. Oyun basit görünse de gittikçe zorlu bir hal alıyor. Platformlarda kalabilmek için sağa ve sola doğru sürekli topunuzu hareket ettirmeniz düşürmemeniz gerekiyor. İlerledikçe daha hızlı bir şekilde platformlar önümüze gelmeye başlayacak.

Oyunun heyecanı aslında tam olarak burda başlıyor. Zorlu beceri oyunlarını seven Android kullanıcılarının seveceğine inandığım başarılı bir oyun olup denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.03
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,214
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?