Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Video Kolajlayıcı
Android için Video ve Fotoğraf Kolaj Yapma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Android cihazlarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış Video Kolajlayıcı uygulamasıyla fotoğraflarınızdan yahut videolarınızdan kolaj hazırlayabilirsiniz. Fotoğraf yada video kolajlarınızı kaydetmenize yardımcı olmaktadır. Kullanım açısından kolay olup sezgisel araçlar bulundurmaktadır. 

Müzik ekleyerek kolajlarınızı özelleştirebilirsiniz. İçerisinde slayt gösterisi için stiller bulundurmaktadır. Hal hazırda 100'den fazla kolaj düzeni bulundurmaktadır. Dilerseniz kolajlarınızın arka planını da değiştirebilirsiniz. Filtreler her zaman fotoğraflarınızı daha iyi göstermek amacıyla kullanabileceğiniz düzenleme araçlarından biri. Video Kolajlayıcı uygulamasıyla çeşitli filtreler ile fotoğraflarınızı daha iyi hale getirebilirsiniz. 

Kolay bir şekilde video kolajları hazırlayarak arkadaşlarınızla yahut sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Fotoğraflarınızı ve videoları seçip kolaj hazırlayabilirsiniz. Modern bir resim düzenleme seçeneği sunan Video Kolajlayıcı uygulamasını Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
19.9
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
2,392
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.