VideoShow - Video Editörü indir
VideoShow - Video Editörü

VideoShow - Video Editörü indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Android için Kapsamlı Video Düzenleme Uygulaması

Geniş özelliklere sahip iyi bir video editörüne ne dersiniz?

VideoShow, Android telefon ve tabletlerle uyumlu bir şekilde çalışan başarılı bir video düzenleme uygulamasıdır. İçerisinde kapsamlı özellikler bulundurmasıyla detaylı düzenlemeler yapmanıza yardımcı olacaktır. Fotoğrafları ve videoları kolay bir şekilde bir araya getirebilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz videoların uzunluğu istediğiniz gibi değilse kolay bir şekilde kırpabilirsiniz. Önizleme sağlayan başarılı bir video editörü olup yazı ve efektler bulundurmasıyla kullanıcıları memnun edecektir. 

Elinizde bulunan videoları birleştirmeniz de mümkündür. Filtreler ile videolarınızı güzelleştirmenize imkan sağlayan VideoShow uygulaması tüm özellikleri ücretsiz olara sunmaktadır. Reklamsız olup performans açısından oldukça başarılıdır. Yüksek çözünürlüklü videolar hazırlayabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz videoları galerinize kaydedebilir yada dilerseniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. İçerisinde sosyal butonlar mevcut olduğundan uygulamadan çıkmadan paylaşım işini gerçekleştirebilirsiniz. 

Videolarınıza çeşitli efektler uygulayabilirsiniz. Soluk efektler verebilir yahut daha sıcak tonlarla istediğiniz görünümü vererek iyi bir video elde edebilirsiniz. Beğendiğiniz videolara küçük değişiklikler yapmanıza imkan sağlayan başarılı bir uygulama olup istediğiniz çözünürlükte video yapabilirsiniz. Dilerseniz altyazı eklemek için de VideoShow'u kullanabiliyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken şey videoyu oynatırken uygun olan seçenekleri seçmek. Ardından istediğiniz değişikliği uygulamak mümkün olacaktır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Video
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
4,049
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?