Vridge

Vridge

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Sanal Gerçeklik Uygulaması

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Vridge oyununda sanal gerçeklik oyunlarını sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz başarılı bir sanal gerçeklik uygulaması olup Oculus Rift ve HTC Vive'yi desteklemektedir.

Google Cardboard gibi makul fiyatlı sanal gerçeklik sistemlerinizle uyumlu hale getiren başarılı bir sanal emülatör olduğunu söylemek mümkün. WiFi ağınız üzerinden mobil cihazınıza aktarma yapabilirsiniz. Bilgisayarınızın donanım gücünden faydalanarak mobil cihazınızda sanal gerçeklik oyunlarını oynamanıza imkan sağlamaktadır.

Android telefon ve tabletlerle uyumludur. Yüksek kaliteli grafiklerle donanmış olan sanal gerçeklik oyununuzu artık Vridge ile oynayabilirsiniz. Akıllı cihazınzın işlemcisi yorulmadan oyunları sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz. 

Vridge uygulamasından faydalanmak için Windows bilgisayarınıza RiftCat Desktop Client programını yüklemeniz gerekiyor. Tabi bununla birlikte bilgisayarınızı ve mobil cihazınızı da eşleştirmeniz gerekmektedir. Programı aşağıdaki bağlantıdan güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

RiftCat Desktop Client masaüstü programını indirmek için buraya tıklayın

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
0.8.4
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,245
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?