Yahoo! Messenger

Yahoo! Messenger indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Sesli ve Kameralı Sohbet Uygulaması

Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz Yahoo! Messenger uygulaması ile sevdiklerinizle daima iletişimde olmanın keyfini çıkartın.

Oldukça kullanışlı ve kaliteli olan uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır. Yahoo hesabınız ile giriş yapabilirsiniz. Güvenlik özelliği sayesinde sizlere yenilikçi ve güvenilir bir ortam sunmaktadır. Sohbet ortamı, konuşma kaydetme ve yazdırma, sekmeli arayüz ile ilgi alanlarınıza hızlı erişim gibi özellikleri ile dikkat çekmektedir.

Otomatik olarak chat odası oluşturabilir dilerseniz çevirimdışı olarak mesaj yolluyabilirsiniz. En az görünüm ve görüş açınızı engelleme tema desteği, sesli ve görüntülü konuşma seçenekleri ise uygulamanın diğer özellikleri arasındadır. 

Yahoo Messenger yeni güncel yapısıyla artık GIF destekliyor. Fotoğrafarınızı konuşma içerisine sürükleyip bırarak akıcı görüşmeler sağlayabilirsinz. Yenilenen arayüzü dışında mesaj geri alınabilmesi gibi söz konusu olan özelliklerle de dikkat çekiyor. Mesajlarınızı geri alarak yanlışlıka yapılan hataları ortadan kaldırabilirsiniz. 

Eğlenceli bir arayüze sahip olan uygulama ile eğlenceli ve keyifli sohbet edebilirsiniz. Sonuç olarak Android cihazlar için eğlenceli ve kaliteli bir mesajlaşma uygulamasıdır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
İletişim
VERSIYON
1.8.3
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,854
GELİŞTİRİCİ
Yahoo! Inc.
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?