Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Yandex.Browser

reklam

Android İçin Yandex Tarayıcı Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Yandex her zaman olduğu gibi farklı platformlarda karşımıza çıkmaya devam ediyor. PC ve MAC'ler için üretilen başarılı bir web tarayıcısıydı. Şimdi de Android akıllı telefon ve tabletler için hazırlanmış sürümüyle birlikte sunuluyor. 

Uygulamayla internet sayfalarını özgürce gezinebiliyorsunuz. Aramaları hızlı bir şekilde tamamlayabiliyor ve adres çubuğuna tüm adresi girmenize gerek bırakmadan istediğiniz web sitesine ulaşabilirsiniz. 

Uygulama içerisinde yer alan akıllı satır sayesinde kolayca arama ve adres girişlerini yapabilirsiniz. Uygulamayı kullanırken hızlı bir şekilde internet deneyimini yaşayabiliyorsunuz. Sadece klavye girişini değil aynı zamanda mikrofon ile söylenen girişleri de anlayabilen uygulama pratik bir kullanım sunmaktadır. 
Yandex.Browser tarayısıcının önemli özelliklerinden biri olan turbo modu mobil sürümünde de unutulmamış olup genellikle internet bağlantısını verimli olarak kullanmak isteyen kullanıcıların yardımcısı olacak. Web sayfalarının içeriklerini sıkıştırarak sayfaların çok daha hızlı açılmasını sağlamaktadır. Eğer Android cihazınızda farklı bir tarayıcıya yer vermek istiyorsanız Yandex.Browser'i deneyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,787
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.