Z Kamera

Z Kamera

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Filtreli Fotoğraf ve Video Çekme Uygulaması

Z Kamera ile güzel görünümlü fotoğraf ve videolar çekmeye ne dersiniz?

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Z Kamera uygulamasıyla fotoğraf ve video çekebilirsiniz. İçerisinde bulunan canlı filtreler sayesinde anı kaydetmeden önce fotoğraflarınızın nasıl görüneceğine dair önizleme yapabilirsinzi .

Fotoğraf ve video modları arasında geçiş yapmak için tek yapmanız gereken şey ekranı kaydırmak. Fotoğraflarınızı çektikten sonra ufak düzenleme işlemleri uygulayabilirsiniz. 

Fotoğraflarınızı güzelleştirebilir, kesebilir, döndürebilir, filtre ekleyebilir ve resim parametrelerini değiştirebilirsiniz. Dilerseniz çizim ekleyerek duygularınızı üzerine yazabilirsiniz. 

Çekmiş olduğunuz fotoğraf ve videoları Instagram, Twitter, Facebook gibi sosyal medya hesaplarınızda hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Gerçek zamanlı filtreler ile fotoğrafları ve videoları daha çekmeden nasıl görüneceğinizi bilirsiniz. İçerisinde yer alan filtreler ile fotoğraflarınızı olduğundan daha güzel çekebilir ve video kayıtlarınızı daha iyi görünümlü hale getirebilirsiniz. 

Hızlı bir şekilde fotoğraf çekme işini gerçekleştirir. HDR özelliğini açarak düşük ışıkta bile çekim kalitesini yükseltebilirsiniz. Arka planda sahneyi aydınlatarak fotoğraflarınızın daha güzel çıkmasını sağlayabilirsiniz. 

Güzellik kamerası sayesinde sivilceli kusurlu olan cildinizin daha pürüzsüz görünmesini sağlayabilirsiniz. Elinizde bulunan fotoğraflardan klasik kolajlar yapmanıza olanak tanır. Bünyesinde seveceğinize inandığım hazır şablonlar bulunmaktadır. 

Eğlenceli stickerlarla fotoğraflarınızı keyifli hale getirebilirsiniz. Çizim özelliğiyle fotoğraflarınıza yazı yazabilir komik suratlar çizerek eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. 

Sonuç olarak kolay öğrenebileceğiniz başarılı bir arayüze sahip içerisinde seveceğinize inandığım efektler ve çeşitli özellikler bulundurduğundan dolayı Z Kamera uygulamasını Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
2.38
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,636
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Gerçek zamanlı filtreleme
  • Kendinizi güzelleştirme araçları
  • Filtre ve efektler
  • HDR fotoğraflar çekebilme
  • Düşük ışıkta bile güzel çekim
  • Fotoğraf ve video çekme
  • Düzenleme araçları