ZapZap Messenger

ZapZap Messenger

Son Güncelleme: 2 yıl önce

Android için Hızlı Mesajlaşma Uygulaması

Android işletim sistemli tablet ve telefonunuzda kullanabilmeniz adına hazırlanmış ZapZap Messenger uygulamasıyla anlık olarak mesajlaşmanın keyfini çıkarın. Hafif, güvenli ve verimli bir uygulama olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. ZapZap Messenger uygulamasıyla sohbet grupları oluşturabilirsiniz. Aynı anda tüm arkadaşlarınızla mesajlaşmanıza izin vermektedir. 

Gizliliğe önem veren bir uyguama olup resim yada video göndermenize de imkan sağlamaktadır. En fazla 1.5 GB'a kadar istediğiniz herhangi bir dosyayı gönderebilirsiniz. Arkadaşlarınızla istediğiniz dosyaları paylaşmanıza da izin vermektedir. Senkronize özelliği sayesinde istediğiniz cihazlarda mesajlarınıza ulaşabilirsiniz. 

Son güncellemesiyle arayüzü onarılmış olup daha verimli çalışma göstermektedir. İçerisinde yer alan gelişmiş veri senkronize özelliği sayesinde telefonunuzun bataryasından tasarruf etmenize imkan sağlamaktadır. İnterneti kullanarak arkadaşlarınızla ailenizle tüm sevdiklerinizle ücretsiz bir şekilde konuşmanın keyfini çıkarabilirsiniz. 

Anlık olarak bildirim almanıza izin vermektedir. İçerisinde şaşırtıcı özellikler bulunduran ZapZap Messenger uygulaması son derece iyi bir hizmet sunuyor. Siz telefon, tablet yada web üzerinde kullanabilirsiniz. ZapZap Messenger üzerinden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak SMS gönderebilirsiniz. En fazla 200 kişilik gruplar oluşturmanıza izin vermektedir. Eğer sizde mesajlaşmak için başarılı bir uygulamaya gerek duyuyorsanız ZapZap Messenger'ı Android cihazınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
İletişim
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
112,879
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?