Anno 2205 indir
Anno 2205

Anno 2205 indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Uzay Kolonisi İnşa Etme Oyunu

Bilgisayarınızda oynayabileceğiniz köklü bir strateji oyunudur. Anno'nun yeni oyunu uzay temalı oyunları seven Windows kullanıcıların hoşuna gidecek harika bir oyun. Daha önceki Anno serisinde kolonileşme, Orta Çağ'da geçen ve coğrafi keşifler dönemini konu alan hikayelere sahip olan oyunlardan sonra Anno 2205 farklı bir yapıyla karşımıza çıktı. 

Geleceğe yolculuk ettiğimiz Anno 2205 oyununda insanoğlunun kolonileşmesi için uzaya gittiğine tanık oluyor. İnsanoğlu bu çağda daha iyi bir gelecek inşa etmek için yahut dünyayı görkemli, zengin ve refah içindeki şehirlere sahip olabilmesi için yeni kaynaklar arayışına girmektedir. Bu kaynak sorununu çözmek için füzyon enerjisine ihtiyacımız var.

Ancak bu füzyon enerjisinin hammaddesi olan Helyum-3 izotopu sadece Ay üzerine çıkıyor. İşte bizde tam burda izotop üzerinde hakimiyet kurmak için Ay'a olan yolculuğumuza başlıyoruz. Ardından kendi kolonimizi inşa etmeye başlıyoruz. Yapısı itibariyle şehir kurma simülasyonlarına benzeyen Anno 2205 oyunu ekonomi ve ticaret temelli bir strateji oyununun karışımı olarak karşımıza çıkıyor. Ancak oyunun şehir kurma simülasyonlarına benzeyen tarafı daha ağır bastığı için önceki oyunlarından ayrılıyor. 

Detaylı yeni teknolojiden yararlanan grafiklere sahip olan Anno 2205 oyunu bina modellemeleri, yüksek kaliteli çevresel grafikler ve dahasını sunuyor. Tüm bunlara bağlı bir şekilde oyunun sistem gereksinimleri tahmin edebileceğiniz üzere biraz daha yüksek. 

Anno 2205 Oyunun Sistem Gereksinimleri:
- Service Pack yüklü 64 bit Windows 7, 64 bit Windows 8.1 veya 64 bit Windows 10 işletim sistemi

- 2.6 GHz Intel Core i5 750 veya 3.2 GHz AMD Phenom II X4 işlemci

- 4 GB RAM

- 1 GB video belleğe ve Shader Model 5.0 dsteğine sahip Nvidia GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD5870 ekran kartı

- 35 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretli
KATEGORİ
Strateji
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,913
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?