AnyDesk

AnyDesk

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Uzak Bilgisayar Yönetim Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış AnyDesk programı sayesinde iki farklı bilgisayarı internet üzerinden birbirine bağlayabilirsiniz. Uzak masaüstü bağlantısı sağlayabilmenin yanısıra ücretsiz olarak sunuluyor olmasıyla ön plana çıkıyor. Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan AnyDesk programı sağlamış olduğu güvenlik mekanizmaları yahut basit yapısıyla karşımıza çıkıyor. 

İsterseniz bağlanacağınız Windows bilgisayarına şifre koyabiliyorsunuz bu sayede bir başkasının bu bilgisayara erişmesini engellemiş olursunuz. Programı indirip kurulumu bitirdikten sonra tek yapmanız gereken şey bağlanmak istediğiniz bilgisayarın adresini girmek. AnyDesk programı güvenlik amacıyla içerisinde ek tedbirler de bulundurmaktadır.

Program sadece hafızaya alınmış verilerin iki bilgisayar arasında kopyalanabilmesini fakat direkt olarak dosya transferinin engellenmesi ile önemli klasörlerinizi birebir kopyalayabilirsiniz. Kişisel gizliliğinizin yahut disklerinizde bulunan dosyalar yeterince AnyDesk programı tarafından korunmaktadır. 

AnyDesk programı ile ekran görüntüsü almanız da mümkün. Bağlantı ayarları dışında diğer bilgisayardaki sesleri duymanıza da imkan sağlayan AnyDesk programı hafızaya erişimi sağlamaktadır. Zorlu uzak bağlantı ve karmaşık programlardan sıkılan kullanıcılar için hazırlanmış AnyDesk programını denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
2.2.2
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
6,293
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?