Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

APKTOW10M
Android Uygulama Ve Oyunları Windows Phone`da Çalıştırma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz APKTOW10M programı sayesinde Android uygulama ve oyunları Windows Phone cihazınızda kolay bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Windows Phone telefonunuza sorunsuz bir şekilde Android uygulamalarını yüklemenize ve kullanmanıza imkan sağlayan APKTOW10M programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Windows 10 işletim sisteminin çıkışıyla birlikte Windows Phone Mağazası'nda hareketlilik başllamış olsa da oyunlar ve uygulamalar yine de en yeni olarak Android platformunda kendini gösteriyor. Bazı kullanıcıları bu eksikliği gidermek için APKTOW10M programını tercih ediyor. 

Android uygulama ve oyunlarını Windows Phone'da çalıştırmak için eğer hazırsanız APKTOW10M programının sunduğu APK dosyasını kullanarak cihazınızda kurulum işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. 

APKTOW10M kullanımı:
Windows Phone cihazınızı USB kablosuyla bilgisayarınıza bağladıktan sonra eşleştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. APK dosyalarını ilgili alana sürükle bırak yöntemiyle bırakıp uygulamaların kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.2
BOYUT
276
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
6,698
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.