ApowerMirror

ApowerMirror

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve Android Cihaz Ekranı Bilgisayara Verme Programı

Bilgisayarınızın klavyesini ve faresini kullanarak mobil cihazınızın kontrolünü yapabilirsiniz. Android yada iOS telefonunuzu bir bilgisayara bağlamanız yeterli olacaktır.  Android yada iOS telefonunuzun ekranını bir bilgisayarla aynalamanıza bununla birlikte paylaşmanıza olanak tanır. Bir başka deyişle, bilgisayarda cep telefonunun ekranını görüntüleyebilir, telefon görüntüsünü büyük ekranda izleyebilir, mobil oyunlarınızı daha büyük bir ekranda oynayabilirsiniz. 

Son derece sezgisel bir arayüze sahip olan ApowerMirror programını kullanabilmek için sezgisel talimatları izlemeniz yeterli olacak. Android cihazları ApowerMirror'a hem bir USB kablosu hem de Wi-Fi üzerinden bağlanabilirken, iOS telefonlar yalnızca Wi-Fi ile bağlanabilirler. ApowerMirror  programı herşeyin üstesinden geldiği için uygulamayı dağıtmanıza gerek kalmıyor. 

Kısa bir süre içerisinde bağlanan cihazı algılayan program mobil uygulamasını indirmeye başlar. Programın telefonunuza erişimi için yetki sizden istenecektir. Kişilerinize ve verilerinize erişebileceğinden mobil uygulamanın erişim izinlerini kontrol etmek için zaman ayırmanız gerekmektedir. Eğer sizde bilgisayarınızın ekranını yansıtmak için iyi bir programa gerek duyuyorsanız ApowerMirror programı tercihiniz olabilir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Cep Telefonu Programları
VERSIYON
1.1.6
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Mobil Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
4,892
HEMEN İNDİR (34.8 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?