Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

ArcSoft PhotoStudio
Profesyonel Fotoğraf Düzenleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Elinizde yer alan fotoğrafları düzenlemenize imkan sağlayan PhotoStudio programı kolay kullanımı ile ön plana çıkıyor. Popüler fotoğraf düzenleme programlarının arayüzüne benzeyen PhotoStudio programı büyük görüntü dosyalarını dahi desteklemektedir. Yüz güzelleştirmek için gelişmiş fotoğraf düzenleme araçları bulunduran PhotoStudio programıyla HDR görüntüler de elde edebilirsiniz. Dijital fotoğraf artırmaya yardımcı olan PhotoStudio programı içerisinde temel araçların yanısıra gelişmiş özellikler de yer alıyor. 

RAW biçimlerini ve büyük görüntü dosyalarını destekleyen PhotoStudio programının düzenleme yapabildiği desteklenen görüntüler arasında Canon'la Nikon'la Adobe DNG, Sony, Kodak, Panasonic ve Kodak gibi popüler RAW dosya formatlarını düzenlemenize olanak sağlar. Yaratıcı efektler ve filtreler aracılığıyla fotoğraflarınızı bambaşka bir hale getirebilirsiniz.

Fotoğraflarınızın kalitesi bozulmadan profesyonelce fotoğraf düzenleme işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız PhotoStudio programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
6.0.0.172
BOYUT
35.37 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,522
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
Henüz ekran görüntüsü eklenmemiş..
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.