ArcSoft PhotoStudio

ArcSoft PhotoStudio

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Profesyonel Fotoğraf Düzenleme Programı

Elinizde yer alan fotoğrafları düzenlemenize imkan sağlayan PhotoStudio programı kolay kullanımı ile ön plana çıkıyor. Popüler fotoğraf düzenleme programlarının arayüzüne benzeyen PhotoStudio programı büyük görüntü dosyalarını dahi desteklemektedir. Yüz güzelleştirmek için gelişmiş fotoğraf düzenleme araçları bulunduran PhotoStudio programıyla HDR görüntüler de elde edebilirsiniz. Dijital fotoğraf artırmaya yardımcı olan PhotoStudio programı içerisinde temel araçların yanısıra gelişmiş özellikler de yer alıyor. 

RAW biçimlerini ve büyük görüntü dosyalarını destekleyen PhotoStudio programının düzenleme yapabildiği desteklenen görüntüler arasında Canon'la Nikon'la Adobe DNG, Sony, Kodak, Panasonic ve Kodak gibi popüler RAW dosya formatlarını düzenlemenize olanak sağlar. Yaratıcı efektler ve filtreler aracılığıyla fotoğraflarınızı bambaşka bir hale getirebilirsiniz.

Fotoğraflarınızın kalitesi bozulmadan profesyonelce fotoğraf düzenleme işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız PhotoStudio programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Düzenleyiciler
VERSIYON
6.0.0.172
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,888
HEMEN İNDİR (35.37 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?