ARK: Survival Of The Fittest

ARK: Survival Of The Fittest indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Ücretsiz Online Hayatta Kalma Oyunu

Windows işletim sistemli masaüstü bilgisayarlarınızda yahut tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış ARK: Survival Of The Fittest oyununda online arenalarda diğer oyunculara karşı hayatta kalmak için mücadele vermeniz gerekiyor. Kaliteli grafiklerin yer aldığı ARK: Survival Of The Fittest oyununda heyecan dolu karşılaşmalar da oldukça etkileyici

Dinazorları yahut diğer yaratıkları evcilleştirebilirsiniz. Açlık oyunları veya Hungger Games filmindeki konsepti bilgisayarlarınıza taşıyan online olarak oynayabileceğiniz iyi bir hayatta kalma mücadele oyunudur. 

Ücretsiz olarak Windows bilgisayarınıza indirip oynayabilirsiniz. Çok oyunculu online hayatta kalma arenası olarak tanımlanan ARK: Survival Of The Fittest oyununda oyuncular ARK: SotF'da bir arenaya konuk oluyorsunuz. 

ARK: Survival Of The Fittest oyununda dilerseniz saklanarak saldırmak için doğru zamanı bekleyebilir dilerseniz de arenanın ortasına yerleştirilmiş kaynaklar üzerinde hakimiyet kurmaya çalışabilirsiniz. Tüm bunları yaparken dikkat etmeniz gereken unsurlar da bulunuyor. Eğer sizde hayatta kalma mücadele oyunlarını seviyorsanız ARK: Survival Of The Fittest'i mutlaka denemelisiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
4,157
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?