Arma 3

Arma 3

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Gerçekçi Savaş Simülatör Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Arma 3 oyununda sizleri keyifli anlar bekliyor. Keyif alabileceğiniz iyi bir FPS oyunu olup simülasyon türündedir. 

Popüler Counter Strike gibi klasik online FPS oyunlarından sandbox yapısından ayrılan Arma 3 oyunu kapalı haritalar yerine geçen kilometre karelerce alanı kapsayan devasa geniş bir savaş alanı sunmaktadır. Oyun içerisine dahil olanlar bu haritalarda takımlar halinde çarpışarak yeteneklerini gösteriyor. 

Oyunda sadece piyade olarak savaşmıyor. Aynı zamanda 20 farklı aracı da kullanmamız mümkün oluyor. Zırhlı kara araçları, uçaklar, tanklar ve helikopterler gibi savaş araçlarını dronelar gibi teknolojilerle birleştirmektedir. Oyunda kendi savaş stratejinizi geliştirip ilerlemeniz de fayda var. Kimi zaman karada sıcak çatışmalara girebiliyor kimi zaman da dalgıç kıyafetinizi giyerek suyun altında görevlerinizi gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Tek kişilik senaryo modunun dışında heyecan dolu multiplayer maçlara da yer vermektedir. Kerry adlı askerin hikayesine tanık olduğumuz oyunda Akdeniz çoğrafyasında bulunan bir bölgede hayatta kalma mücadelesi veriyoruz. Kendi içeriklerinizi de oyunda oluşturmanız mümkün. İçerisinde bulundurmuş olduğu senaryo editörüyle kendi oyun modlarınızı oluşturmanıza imkan sağlamaktadır.

Bu sayede oyuncular tarafından oluşturulmuş zengin içerikle daha iyi bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. 2013 yılında çıkmış bir oyun olmasına rağmen tatmin edici bir grafik kalitesine sahip olan Arma 3 oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

Arma 3 Sistem Gereksinimleri: 
 Service Pack 2 yüklü Windows Vista veya Service Pack 1 yüklü Windows 7 işletim sistemi

- 2.4 GHZ çift çekirdekli Intel işlemci veya 2.5 GHZ çift çekirdekli AMD işlemci

- 2 GB RAM

- 512 MB video belleğe sahip Nvidia GeForce 8800 GT, AMD Radeon HD 3830 veya Intel HD Graphics 4000 ekran kartı

- DirectX 10

- 15 GB boş depolama 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,998
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 1
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?