Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Ashampoo Privacy Protector
Kalıcı Dosya Silme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Ashampoo Privacy Protector programı sayesinde güvenlik gerektiren dosyalarınızı kolay bir şekilde şifreleyebilir ve geri dönülemez şekilde onları silebilirsiniz. 

Ücretsiz olarak sunulan Ashampoo Privacy Protector programı iş dosyalarınızı ve kişisel öneme sahip olan bilgilerinizi saklayabilirsiniz. 

Güvenlik açısından önemli olan Ashampoo Privacy Protector programı dosyalarınıza şifreleme ekleyebilen program aynı zamanda şifrelenmiş olan dosyaları disklerinize yazmanıza yardımcı olmaktadır. 

Disklerinizde bulunan dosyaların kalıcı olarak silinmelerini istiyorsanız Ashampoo Privacy Protector programı kalıcı dosya silme aracını da sunmaktadır. Aynı zamanda bilgisayarınızda eski verilerden kalma izler varsa izleri kolayca tespit edebiliyor ve tüm eski dosyaların izlerini ortadan kaldırmanıza yardımcı oluyor. 

Eğer sizde kalıcı olarak dosya silerek güvenliğinizi sağlamak istiyorsanız Ashampoo Privacy Protector programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
1.0.1
BOYUT
21.37 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,280
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.