Ashampoo Privacy Protector

Ashampoo Privacy Protector

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Kalıcı Dosya Silme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Ashampoo Privacy Protector programı sayesinde güvenlik gerektiren dosyalarınızı kolay bir şekilde şifreleyebilir ve geri dönülemez şekilde onları silebilirsiniz. 

Ücretsiz olarak sunulan Ashampoo Privacy Protector programı iş dosyalarınızı ve kişisel öneme sahip olan bilgilerinizi saklayabilirsiniz. 

Güvenlik açısından önemli olan Ashampoo Privacy Protector programı dosyalarınıza şifreleme ekleyebilen program aynı zamanda şifrelenmiş olan dosyaları disklerinize yazmanıza yardımcı olmaktadır. 

Disklerinizde bulunan dosyaların kalıcı olarak silinmelerini istiyorsanız Ashampoo Privacy Protector programı kalıcı dosya silme aracını da sunmaktadır. Aynı zamanda bilgisayarınızda eski verilerden kalma izler varsa izleri kolayca tespit edebiliyor ve tüm eski dosyaların izlerini ortadan kaldırmanıza yardımcı oluyor. 

Eğer sizde kalıcı olarak dosya silerek güvenliğinizi sağlamak istiyorsanız Ashampoo Privacy Protector programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Şifreleme
VERSIYON
1.0.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,330
HEMEN İNDİR (21.37 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?