Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Ashampoo Snap


Ekran Görüntüsü Video Olarak Kaydetme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan Ashampoo Snap programı sayesinde kolay bir şekilde ekran görüntüsü alabiliyorsunuz. Dilerseniz bilgisayaırnız üzerinde gerçekleştirdiğiniz aktiviteleri video olarak kaydedebilirsiniz. Dilerseniz de ekran görüntüsü alabilirsiniz. 

Kurulum aşamasından sonra hızlı ve sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz Ashampoo Snap programı Türkçe dil desteğine sahip olmasıyla beğenimizi fazlasıyla kazanıyor. Son derece başarılı bir o kadar anlaşılır bir arayüze sahip olan Ashampoo Snap programını ilk kez çalıştırdığınız zaman ekranınızın sağ üst köşesinde bulunan mavi butonun üzerine mouse işaretini sürükleyerek açılan menü aracılığıyla Ashampoo Snap programını kullanabiliyorsunuz. 

Aynı anda birden fazla pencerenin ekran görüntüsünü almanıza imkan sağlayan Ashampoo Snap programı ile yakalamış olduğunuz ekran görüntülerini düzenleyebiliyorsunuz. Eğer sizde ekran görüntüsünün videosunu çeken aynı zamanda ekran görüntüsünü resim formatında kaydetmeye yarayan bir hizmet istiyorsanız Ashampoo Snap programını denmelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
8.0.3
BOYUT
47.14 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
2,065
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.