Asphalt Xtreme indir
Asphalt Xtreme

Asphalt Xtreme indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Arazi Yarış Oyunu

Kum tepelerinden, buzullara kadar birçok egzotik alanda yarışmaya ne dersiniz?

Gameloft imzası taşıyan Türkçe olarak sunulan Asphalt Xtreme oyununda sizleri hem eğlenceli hemde aksiyon dolu anlar bekliyor. Kuralları tanımadığımız etkileyici bir arazi yarış oyunu olup zorlu şartlar altında ilerlemeye çalışıyoruz. Online olarak düzenlenen etkinliklere katılabildiğimiz gibi meydan okumalara, kariyer etkinliklerine yahut sınırlı süreli etkinliklere katılarak yarış deneyiminden tam anlamıyla keyif alabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir yarış oyunu olup aksiyon yüklü olmamsıyla seveceğinize inanıyorum. SUV, ralli arabası, kamyonet, mucsle car ve daha seçebileceğiniz birçok canavar makine olarak biilinen arazi araçlarını kullanabilirsiniz. Dayanıklı araçlar olmasıyla oyundan tam anlamıyla keyif alabilirsiniz. 

Kaliteli grafikleri ve harika araç modellemeleriyle dikkat çeken Asphalt Xtreme oyununda 7 farklı arazi aracından istediğinizi kullanabiliyorsunuz. Kontrolleri gerçekten zor olan bu araçları zapt etmeye çalışıyor ve ilerlemeye çalışıyoruz. Hız makineleriyle online yarışlara katıldığımız Asphalt Xtreme oyununu Windows bilgisayarınıza yükleyerek keyifli anlar yaşayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araba
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
8,731
HEMEN İNDİR (1.4 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?