Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Avant Browser
Güvenilir Web Tarayıcısı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Diğer tarayıcılardan en büyük farkı aynı anda birden fazla web sitesine gezmenize olanak sağlamasıdır. Bu gezintiyi sağlarken istenmeyen pop-up pencerelerini ve flash eklentilerini otomatik olarak engelleyebilen güvenliği tam bir tarayıcı olmakla birlikte entegre temizleyicisi ile kullanıcıların tüm özel bilgilerini silebilmektedir. Tüm özel bilgilerinizi silebilen tarayıcı kalıntıları temizlemesine yardımcı olan bu tarayıcı güçlü özellikler ile karşımıza çıkıyor.. 

İçermiş olduğu arama motorları ile kullanıcıların dosya, resim, grup, şarkı sözü ve haber gibi internette pek çok aradığınız şeye hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. 

Çevirimiçi profil deposu sayesinde kullanıcıların yer imlerini, ayarlarını çevirimiçi hesabında saklayarak istenildiği gibi farklı yerlerden aynı profille bilgilerinize erişmenize imkan sağlamaktadır. Özel içeriği koruyan Avant Browser tarayıcı en ince kırıntısına kadar özel bilgilerinizi paylaştığınız web sayfalarını temizleyebilmektedir. 

Çok işlemci yapısı olduğundan dolayı internet hızını artıran tarayıcı işlemciyi yormadan çalışmasıyla bizden bir puan daha alıyor. Eğer sizde güvenilir bir tarayıcı deneyimi yaşamak istiyorsanız Avant Browser'ı sitemizden indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2014.7
BOYUT
4.28 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,868
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.