Avast Online Security

İNDİR
x
x

Google Chrome için Güvenlik Eklentisi

Avast Online Security ile güvenliğinizi arttırın..

Google Chrome tarayıcılarınızda kullanabileceğiniz Avast Online Security uzantısıyla tarayıcınızın gizliliğini ve güvenliğini üst seviyelere çıkarabilirsiniz. İnternet ortamında güvenliğe kavuşmanıza olanak sağlayan Avast Online Security uygulaması internette gezinirken birçok tehdit unsuruyla karşı karşıya kalmanız durumunda sizlere yardımcı oluyor. İnternet üzerinde özellikle yapılan sosyal medya hesaplarına girişlerde, bankacılık işlerinde, e-posta hesapları gibi kişisel bilgileriniz de tehlikeye giriyor.

Avast Online Security uzantısı ziyaret ettiğiniz web sitelerini tarıyor. Tehlikeli durumlarda size uyarı veriyor ve karşılaşabileceğiniz olumsuzluklara karşı önlem alıyor. Özellikle hassas bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirirken güvenliğinizi sağlayan uzantı kötü niyetli kişilerden zarar görmemenize yardımcı oluyor.

Ayrıca rahatsız edici reklamları da engelleyerek internette takip edilmenizin de önüne geçmiş oluyor. Genel olarak Chrome tarayıcılarında güvenliği arttırmak ve sağlamak istiyorsanz mutlaka Avast Online Security'i denemelisiniz. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
Dil Desteği:
İngilizce
İndirilme:
5,412
Sistem:
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Üretici:
AVAST Software
Sürüm:
12.0.222

Benzer Uygulamalar

Tarayıcı Eklentileri