Avast Premier

Avast Premier indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Tam Kapsamlı Virüs Ve İnternet Koruma Paketi

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Avast Premier programı sayesinde üst düzey bir şekilde antivirüs koruması yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup içerisine ek özellikler bulundurmaktadır. Bilgisayarınızı güvenlik tehditlerinden korumak için kullanabileceğiniz Avast Premier programı en güncel virüs tanımlamalarını kullanıcıya sunmaktadır. Tehditler ortaya çıkınca hızlı bir şekilde bunları ortadan kaldırmanıza imkan sağlamaktadır. 

Sade ve anlaşılır bir arayüze sahip olan Avast Premier programı diğer güvenlik programlarının aksine kullanıcılar tehditten zarar gördükten sonra kurtarmayı değil daha çok onlar aktif olmadan onları kapatmayı amaçlamaktadır. 

Avast Premier programı işlev güncellemelerinin yanısıra son zamanların bütün güvenlik trendlerini yakalamayı başarmaktadır. Genellikle deneyimsiz kullanıcılar ortak bir şekilde bilgisayarınızı kullanıyorsa ancak değerli bilgilerinizin bir şekilde zarara uğrayabileceğini düşünüyorsanız Avast Premier programından faydalanabilirsiniz. 

Virüslere karı etkin bir koruma sağlayan Avast Premier programı daha basit kullanıcı arayüzüne sahiptir. Hızlı ve sık güncellemeler bulunduran program yeni virüslere dair tanımalamaları alabilmektedir. Tehdit tespitinde oldukça etkili olan Avast Premier programı sanal alan içerisinde çalıştırarak davranışları test etmektedir. 

İçerisinde şifre yöneticisi de bulundurmaktadır. Onları güvenli ve erişilmez bir şekilde tutabilmek için kullanabileceğiniz Avast Premier programı VPN hizmeti de sunmaktadır. İnternette anonim olarak gezinmelere imkan sağlayan program engelli olan web sitelerine ziyaret imkanı vermektedir. 

Performans açısından oldukça etkili olan Avast Premier programı gereksiz bilgileri ortadan kaldırmanıza da yardımcı oluyor. Bu sayede sisteminizi daha iyi bir performansa kavuşturabiliyorsunuz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Güvenlik & Hack
VERSIYON
2016.11.2.2262
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,673
HEMEN İNDİR (1.97 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?