AVG Driver Updater

AVG Driver Updater

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Sürücü Güncelleme Ve Yedekleme Programı

AVG Driver Updater programı ile sürücülerinizi güncel tutmaya ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış AVG Driver Updater programı sayesinde sürücülerinizi güncel tutabilir ve yedekleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz başarılı bir sürücü güncelleme programı olup sade ve şık bir tasarıma sahiptir. Bilgisayarınızda oluşan hatalara ve donmalara sebep eski sürücüleri tespit ediyor.

Sürücü güncelleme progamında sürücüleri yedekleme imkanına da sahip olduğumuz AVG Driver Updater programıyla ekran kartı, yazıcı, ses ve diğer donanımlarınızın sürücülerini güncelleyebilirsiniz. Kötü niyetli yazılımların sisteminize giriş yapmasını engellemek için kullanabileceğiniz başarılı bir program olup sürücülerini güncel tutmak isteyen kullanıcıların yardımcısı olabilecek başarılı bir hizmettir.

Hatalara, kilitlenmelere, internet kesintisine, donmalara ve oyun oynamama sorunu getiren eski sürücüleri bulup size haber verebilen AVG Driver Updater programı bunları güncelleyerek sistem sürücülerini ayrı ayrı görüntülemenize yardımcı olur. 

Eğer ki güncellemeden bir sıkıntı olabileceğini düşünüyorsanız sıkıntı çıkmalara karşı sürücülerinizi yedekleyebiliyor ve aksi bir durumda geri yükleme seçeneğiyle temiz kurulum sonrasında sürücüleri yeniden indirip kurma derdinden de kurtulmuş oluyorsunuz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sistem Araçları
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,598
HEMEN İNDİR (1.15 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?