Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Aviary
Chrome İçin Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Google Chrome tarayıcılarınızda kullanabileceğiniz Aviary eklentisiyle resimlerinizi düzenleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Aviary programı Google Drive üzerinde çalışan resim düzenleme editörü olarak bilinmektedir. İçerisinde gelişmiş düzenleme araçlarının bulunduğu Aviary eklentisi kısa bir zaman içerisinde etkili değişiklikler yapmanıza olanak tanımaktadır. 

Renk dengelerini değiştirmenize, 11 farklı renk efekti vermenize, fotoğraf üzerine figüran eklemenize olanak tanıyan eklenti aynı zamanda fotoğraflarınızı kırpmanıza, döndürmenize, boyutlandırmanıza, kontrast, parlaklık ve koyuluk gibi renk doyunluğu ayarları yapmanıza yardımcı olmaktadır. 

Fotoğraflarınıza istediğiniz şekilde müdahale edebiliyorsunuz. Leke giderici özelliğiyle dokular üzerinde oynayabilirsiniz. Kırmızı göz sorununu tek bir tıklamayla çözmenize imkan sağlamaktadır. Diş beyazlatıcı fırça da eklentisinin cabası. Eğer sizde Google Chrome tarayıcınız üzerinde fotoğraf düzenleme işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız Aviary'i kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.3
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,534
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.