Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Baseball Riot
Windows 8 için Beyzbol Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Baseball Riot oyununda beyzbol yıldızının etrafını çirket taraftarlar ve önyargılı hakemler sardığı için ona yardımcı olmamız gerekiyor. Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Baseball Riot oyununda beyzbol yıldızının yardımcısı olmalıyız. 

Animasyonlarla süslendiğinden dolayı yüksek kalitede grafikler ne yazık ki bizi karşılamıyor. Boş zamanlarda açıp zaman geçirmek maksadıyla tarayıcıyı açmadan oynayabilirsiniz. 
Baseball Riot oyununda eski takımına yapılan haksızlıklara ve beyzbol sporunu kötüye çıkaran kişilere gelemeyen emekliye ayrılmış beyzbol oyuncusunu kontrol ediyoruz. Etrafı hayranlarıyla dolu olan yıldızdan bu hayranları uzaklaştırmak görevi de bizlere kalıyor. 

Oyunda pozisyonu ayarlayıp atışınızı gerçekleştirmeniz gerekiyor. Oyunda tek atışınızla haz etmediğiniz ne varsa indirebiliyorsunuz. Baseball Riot oyununda topu duvar ve platformlara çarpıştırarak en az atışla en fazla kişiyi vurma imkanına sahipsiniz. Eğer sizde bu eğlenceli beyzbol oyununu oynamak istiyorsanız Baseball Riot'u Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,036
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.