Batch JPEG Date Changer indir
Batch JPEG Date Changer

Batch JPEG Date Changer indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

EXIF Bilgisi Değiştirme Programı

Kolay kullanımlı EXIF bilgisi değiştirme programı istiyorsanız doğru yerdesiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Batch JPEG Date Changer programı ile birden fazla resim dosyasının değiştirilme tarihini hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Fotoğraflarınızda yanlış olan EXIF bilgisini düzeltmeniz için hazırlanmış olan Batch JPEG Date Changer programı ile fotoğraflarınızı tarihine göre kategorize edebilirsiniz. 

Fotoğraflarınızın tarihlerini takip etmek yada tarihe göre kategorize etmek muhtemelen çoğu yaptığımız şey değil ancak profesyonel fotoğrafçılar söz konusu olduğu zaman bu adım önemli görevlerden biri olabilir. Açıklayıcı bir program olup hafif ve kullanışlı olup sade mütevazi bir görünüme sahiptir. Bu nedenle kullanıcılar sorunsuz bir şekilde Batch JPEG Date Changer programını kullanabilir. Görünüm departmanında, uygulamanın mütevazi bir kullanıcı arabirimi ile gelirken söylenecek çok şey yoktur.

Buna rağmen, arayüz çok hızlı ve dosya veya klasör yüklemenize, değişiklikler uygulamanıza veya geri almanıza ve listeyi silmenize yardımcı olan büyük bir araç çubuğuyla çok kolay anlaşılır ve basittir. Sonuç olarak, yerel fotoğrafların, bulut depolanan tarihlerin veya taranan belgelerin tarihlerini değiştirme konusunda başarılı bir yapıya sahip olduğundan programı denemenizi tavsiye ediyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Resim Göstericiler
VERSIYON
1.05
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,603
HEMEN İNDİR (21.4 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?