Battle of Helicopters

Battle of Helicopters

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Helikopter Temalı Savaş ve Aksiyon Oyunu

Windows platformuna özel olarak hazırlanmış Battle of Helicopters oyununda sizleri özel görevler bekliyor. Aksiyon dolu online bir savaşa katılabildiğiniz gibi para kazandıran özel görevlere de katılabilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış. Oyun yüksek kaliteli 3 boyutlu grafiklerden oluşmuş olup ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Mobil ve masaüstünde aynı oyun deneyimini yaşamanıza imkan sağlayan Battle of Helicopters oyunu içerisinde iki oyun modu bulundurmaktadır. Görevler ilerlemeli olup başarıyı elde ettiğiniz zaman para kazandırıyor. Oyun içinde kazanmış olduğunuz parayla helikopterinizi de kişiselleştirebiliyorsunuz. Farklı savaş bölgerinde gerçekleşen Battle of Helicopters oyununda online olarak oyuna giriş yaparak aksiyonun dibine vurabilirsiniz. 

Oyunda helikopterin kontrolünü sağlamakta çok zor değil. Tek yapmanız gereken yön tuşlarını kullanmak, ateş etmek yahut hızı ayarlamak için sağda yer alan butonları kullanmak. Güç göstergesi ortada olup düşman helikopterleri gördüğünüzde radar üst kısımda yer alıyor.

Oyunda görevleri tamamlamak istiyorsanız sol üstten yapmanız gerekenler karşınıza çıkıyor. Bunları gerçekleştirmeniz gerekiyor. Eğer sizde helikopter temalı aksiyon ve savaş oyunlarını seviyorsanız Battle of Helicopters'ı denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dosya - Sürücü Yönetimi
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Linux Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,210
HEMEN İNDİR (1.4 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?