Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Battlefield Play4Free

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Dünya üzerinde FPS konusunda  kendini kanıtlayan Battlefield oyunları daima karşımıza multiplayer olarak çıkıyor. Bu konuda artık oldukça profesyonelleşen Battlefield devasa oyununda yine iyi bir iş çıkardı. EA Games bu alanda görebileceğimiz en başarılı oyunlardan birisi diyebilirimz. Battlefield Play4Free oyunu da rakiplerine göre farklı ve gelişmiş özellikler dikkat çekmeye devam etmesinin dışında sürükleyici bir macera yapısıyla oyuncuların gönüllerinde taht kuruyor. 

Bilgisayar platformuna daha sonra katılan oyun daha önce sadece konsollarda oyunseverlerle buluşuyordu. EA Games'in dağıtımını yaptığı ve DICE'nin yapımcısı olan Battlefield Play4Free ise geçtiğimiz yıllarda PC platformu ile buluşmuştu. 

Battlefield Play4Free oyununda toplamda 32 oyuncu desteğinin yanısıra bulunduğunuz harita üzerinde savaş oyunu oynar gibi size online savaş oyunu sunulacak. Oyunun en beğenilen ve rakiplerinden kendini ayıran özelliği ise oyunda sadece karakteriniz ile savaşmıyor olmanız. Aynı zamanda FPS oyunlarında görmeye alışık olduğumuz gemi, tank ve uçak gibi birçok savaş aracını da kullanabiliyorsunuz. Dilerseniz sizde bu macerayla hemen buluşmak için sitemizden güvenli bir şekilde Battlefield Play4Free oyununu edinin. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,381
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.